Dermalogica

W związku z oczekiwaniami naszych Klientów, zastępujemy obecną główną markę kosmetyczną i pielęgnacyjną w Beauty Clinics Gravitan absolutnym fenomenem kosmetycznym - Dermalogica. Wraz z tą zmianą wchodzimy w nową erę naszych Klinik - podwyższając jakość naszych usług poprzez produkty, na których pracujemy.

 


Czym jest Dermalogica?

Dermalogica to świat zdrowej skóry, będący odzwierciedleniem dążeń do doskonałości i nieskazitelności w codziennej pielęgnacji. Wraz z Dermalogica odkryją Państwo zdrowe piękno, będące synonimem działania preparatów Dermalogica

Co odróżnia Dermalogica od innych marek kosmetycznych?

Dermalogica & Gravitan
Wyglądaj pięknie i młodo!

Skorzystaj z indywidualnie dobieranych zabiegów specjalnie dla Twojej skóry i potrzeb. 

Logika Zdrowej Skóry

Unikalne rozwiązania, spektakularne efekty w połączeniu z precyzją na stałe wpisują się w zbiór norm pielęgnacyjnych, które marka Dermalogica przekazuje w ponad 50 krajach, na pięciu kontynentach.

System ponadczasowych wartości

System wartości reprezentowany przez Dermalogica jest ponadczasowym i holistycznym podejściem do pielęgnacji skóry. Marka została założona w Los Angeles w 1986 roku i jest ogniwem łączącym badania prowadzone w International Dermal Institute z praktycznym ich zastosowaniem w codziennej pielęgnacji skóry.

Założyciele Dermalogica Jane i Raymond Wurwand postanowili zmienić istniejącą rzeczywistość świata kosmetyki profesjonalnej, wprowadzając nową jakość, będącą symbolem ciągłego doskonalenia otaczającej nas rzeczywistości.

Kultura świadomej pielęgnacji

Zmiana ta przyczyniła się do wytworzenia nowej kultury świadomej pielęgnacji, przejawiającej się w osiągnięciu optymalnego zdrowia skóry.Opracowane metody skutecznej i precyzyjnej diagnozy kondycji skóry, przedstawione w analizie „FaceMapping®” są pierwszym krokiem do poznania indywidualnych potrzeb pielęgnacyjnych oraz likwidacji uciążliwych niedoskonałości naszego wizerunku.

Moment, w którym Twoja skóra zmienia się na zawsze Profesjonalna terapia wraz z kompleksową kuracją dzień podniu tworzą konstelację systemowej pielęgnacji, będącej dla każdego klienta momentem spektakularnej zmiany skóry. Zapraszamy Państwa do świata unikalnych wartości otwierających nieograniczone możliwości poznania świadomej pielęgnacji skóry.


 

International Dermal Institute to renomowany amerykański instytut badawczy skupiający profesjonalnych terapeutów z ponad 50 krajów.

Międzynarodowy autorytet wypracowany latami namacalnie przekłada się na jakość prowadzonych szkoleń przez ekspertówz IDI.

Instytut ściśle współpracuje z Dermalogica co wpływa na podniesienie stopnia profesjonalizacji obu organizacji.

International Dermal Institute powołany został do życia w 1983 roku przez Jane i Raymonda Wurward. Założyciele obralisobie za cel stworzenie unikalnego instytutu badawczego koncentrującego się na wprowadzaniu unikalnych rozwiązań dla świata kosmetyki profesjonalnej.

Terapia Dermalogica

Zabiegi Dermalogica są komponowane indywidualnie dla każdego klienta pod kątem specyficznych wymagań jego skóry. Podstawą terapii jest konsultacja i profesjonalna analiza skóry twarzy techniką Face Mapping®, obrazująca stan zdrowia i kondycję cery. Dzięki opracowaniu Mapy Twarzy klienta, specjalista Dermalogica tworzy kurację, celującą w sedno potrzeb.

Profesjonalną terapię rozpoczynamy od relaksującego rytuału wyciszenia klientki dzięki kojącym właściwościom kompozycji esencjonalnych olejków roślinnych. Klientka, owinięta w specjalny kokon, poddaje się aromatycznej inhalacji i rozpoczyna niepowtarzalne doświadczenie, jakim jest zabieg Dermalogica.


Szereg istotnych szczegółów tworzy wyjątkową atmosferę relaksu, towarzyszącą klientce, która oddaje swoją skórę w ręce wykwalifikowanego specjalisty. Już od samego początku każdy krok terapii jest dopasowywany do wymagań skóry klientki. Po dokładnym, dwustopniowym oczyszczeniu skóry, odbywa się specjalistyczna analiza Face Mapping®, mająca na celu rozpoznanie stanu zdrowia i kondycji skóry. Mapa Twarzy dzieli skórę na 14 stref – na jej podstawie klient może dowiedzieć się wiele na temat swojej twarzy, poznać ewentualne przyczyny problemów, występujących na skórze oraz uzyskać cenne wskazówki na temat pielęgnacji. Dla kosmetyczki jest to ważny etap, pozwalający na opracowanie indywidualnej kuracji.

Specjalistyczny zabieg pielęgnacyjny rozpoczyna się od eksfoliacji, której rodzaj oraz intensywność zostają dobrane do wymagań skóry. Jest to ważny etap, pozwalający na eliminację martwego naskórka oraz odświeżenie powierzchni skóry. Kolejne kroki zabiegu z użyciem zaawansowanych masek, Mieszanek Roślinnych i Esencjonalnych oraz skoncentrowanych serum zależą od celów pielęgnacyjnych, na jakich skupia się terapia.


Niezwykle przyjemnym doświadczeniem jest masaż uciskowy, wykonywany na bazie odpowiednio dobranego serum lub Mieszanki Esencjonalnej, który nie tylko przynosi niesamowite korzyści dla skóry, lecz również doskonale uwalnia od stresu i napięcia. Specjalistyczne receptury, oparte na wyselekcjonowanych substancjach roślinnych i najnowszej generacji składnikach otrzymywanych biotechnologicznie dają widoczne, profesjonalne rezultaty, działając w określonych kierunkach.

Istotnym elementem kuracji Dermalogica jest prawidłowa pielęgnacja codzienna – dlatego po zabiegu kosmetyczka opracowuje dla klienta specjalny program pielęgnacji („recepta Face Mapping®”), polecając preparaty, pomagające rozwiązać konkretne problemy skóry.


Zarezerwuj termin!