Stylizacja rzęs - przedłużanie i zagęszczanie

Wydłużanie rzęs polega na przyklejeniu do naturalnej rzęsy - rzęsy z jedwabiu. Zabieg przeprowadza się przy użyciu specjalnego, bezpiecznego, hipoalergicznego kleju.

Dzięki zagęszczonym i wydłużonym rzęsom tusz staje się już zbędny.

Proces wydłużania rzęs jest pracochłonny, ponieważ wymaga przyklejenia sztucznej rzęsy do każdej pojedynczej rzęsy naturalnej, każda rzęsa przyklejana jest osobno. Z tego powodu wydłużenie rzęs zajmuję ok. 3 godzin. Zabieg wymaga precyzji, ważne jest aby doklejona rzęsa nie dotykała powieki, powinna być oddalona od niej o 1-2 mm.

Długość rzęs:

Rodzaje podkręcenia rzęs:

Grubość rzęs, zazwyczaj rzęsy posiadają 5 grubości:

Metoda 2D – 3D

Metoda objętościowa za pomocą innowacyjnych technik pozwala osiągnąć efekt gęstych i długich rzęs. Podczas zabiegu objętościowego stosuje się więcej niż jedną rzęsę syntetyczną, która dołączana jest do jednej prawidłowo odseparowanej rzęsy naturalnej. Objętość jest tworzona przez doklejenie większej ilości cienkich rzęs i doborze odpowiedniej grubości w zależności od budowy rzęs naturalnych oraz potrzeb klienta. 
Metody objętościowe w żaden sposób nie są zależne od ilości rzęs naturalnych. Aplikacja taka jest lekka, delikatna i komfortowa w noszeniu, a także nie ingeruje w zdrowie i stan rzęs naturalnych.

Uzupełnianie

Średni cykl życia rzęsy to ok. 2-3 miesięcy. Wraz z naturalną rzęsą wypada doklejona do niej rzęsa syntetyczna, dlatego zabieg powinien być powtarzany raz w miesiącu, jest to tak zwane uzupełnianie.

Zanim zdecydujesz się na zabieg przedłużania rzęs, warto zapoznać się z listą przeciwwskazań, które dyskwalifikują do zabiegu.

Przeciwwskazania do aplikacji rzęs:

Aby przedłużyć trwałość zabiegu należy:

Zarezerwuj termin!