Exilis

Bezpieczne modelowanie sylwetki, redukcja tkanki tłuszczowej i odmładzania twarzy - Exilis wymodeluje i wyszczupli ciało oraz odmłodzi skórę ciała, twarzy, dekoltu i piersi.

Pozbądź się  nawet 150 ml tkanki tłuszczowej w zaledwie 60 minut! Teraz, dzięki całkowicie bezbolesnej i nieinawazyjnej metodzie Exilis, zbędne kilogramy momentalnie znikają, a nasza twarz, szyja i dekolt stają się napięte i wygładzone.

Swoją skuteczność kuracji na ciało Exilis zawdzięcza innowacyjnej Technologii RID - połączeniu dwóch mechanizmów, które do tej pory występowały wyłącznie oddzielnie, czyli terapii ultradźwiękowej i radiofrekwencji, pozwoliło uzyskać nowatorską technologię bezinwazyjnego modelowania ciała. Skrót RID tłumaczymy jako rozpoznanie, izolację, deaktywację - bo właśnie w taki trójstopniowy sposób urządzenie radzi sobie z nadmiarem tkanki tłuszczowej.


Na etapie rozpoznania ultradźwięki wsparte energią o wysokiej częstotliwość docierają do komórek tkanki tłuszczowej. Obszar poddany zabiegowi rozgrzewa się do temperatury 40 stopni Celsjusza, jednak dzięki zastosowaniu systemu powierzchniowego chłodzenia nie ma mowy o poparzeniach. Rozgrzewanie nie tylko rozbija komórki tłuszczowe, lecz także pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu. Dzięki temu nasza skóra staje się młodsza, nabiera jędrności i zyskuje na sprężystości.

Kolejny etap to izolacja, podczas którego zgrupowane komórki tłuszczowe zostają rozdzielone, co powoduje, że staja się podatniejsze na terapię.

W ostatniej fazie, deaktywacji, komórki tłuszczowe są likwidowane. Pod wpływem wysokiej temperatury dochodzi do przyspieszenia procesów metabolizmu w komórkach. Tłuszcz zostaje rozbity, rozpuszczony i uwolniony na zewnątrz. Nasz organizm może się go teraz swobodnie pozbyć.

Osoba wykonująca zabieg, dzięki monitorowi zainstalowanemu na głowicy aparatu, na bieżąco kontroluje temperaturę ciała pacjenta, moc urządzenia i czas jego działania. To sprawia, że zabieg jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny

exilis twarzDaje doskonałe rezultaty redukcji zmarszczek, wyszczuplenia, ujędrnienia skóry i polepszenia produkcji koagenu. Wykorzystana technologia CRT (Collagen Refill Technology) remodeluje kolagen, radykalnie poprawia gęstość skóry dzięki procesowi neokolagenezy. Proces leczenia nie jest oparty na absorpcji energii przez chromofory, dzięki czemu można go stosować na wszystkich fototypach skóry przez cały rok.

Włókna kolagenowe o potrójnie spiralnej strukturze są stymulowane przez ciepło. To wzbudza proces rozplątywania włókien. Fale ultradźwiękowe mechanicznie przerywają włókna kolagenowe. Połączenie dwóch oddziaływań energii powoduje szybki i wydajny proces rozdzielania włókien kolagenowych. Struktura skóry wypełnia się nowym kolagenem.

Efekty:

Już po pierwszym zabiegu widać zmiany - poprawia się wygląd, struktura i napięcie skóry, a w miejscach poddanych zabiegowi widać wyraźny ubytek tkanki tłuszczowej. Kuracja jest całkowicie bezbolesna i niemal nieinwazyjna. 

Wbudowany system chłodzenia zabezpiecza skórę przed nadmiernym ogrzaniem i chroni ją przed oparzeniem. Twarz, szyja i dekolt są zdecydowanie odmłodzone bez użycia skalpela, a efekt liftingu utrzymuje się bardzo długo. Piersi po takim zabiegu stają się jędrniejsze i większe.

Zarezerwuj termin - Targówek Zarezerwuj termin - Janki