Depilacja bezpaskowa Lycon

Proponujemy System Depilacji Lycon, aby zabieg depilacji stał się zabiegiem w pełni ekskluzywnym. Z Systemem Lycon nie musisz się już martwić o podrażnioną czy zaczerwienioną skórę po zabiegu, zwłaszcza gdy wykonujesz depilację okolic wrażliwych takich jak twarz, pachy czy bikini (depilacja typu Brazylian).

Marzysz o gładkim ciele, ale depilacja bywa dla Ciebie koszmarem? Wypróbuj System Depilacji Lycon. Dzięki niemu zabieg stanie się łatwy i co najważniejsze - skuteczny.

Do produkcji wosków Lycon używa się najwyższej jakości naturalnych żywic oraz wosku pszczelego. Ich niska temperatura topnienia, elastyczność oraz wyjątkowa delikatność zapewniają odżywienie i pielęgnację nawet najbardziej wrażliwej skóry. Unikalny sposób wykonywania zabiegu, szeroka gama uzupełniających go produktów oraz pobudzająca zmysły aromaterapia są istotnym dopełnieniem proponowanego przez nas systemu depilacji. Zabiegi z wykorzystaniem wosków Lycon pozostawiają skórę gładką i delikatną w dotyku.

Depilacja LYCON to połączenie skutecznych technik usuwania zbędnego owłosienia oraz produktów dających możliwość wykonania prawie bezbolesnego zabiegu. Z tego właśnie powodu są szczególnie cenione przy depilacji okolic wrażliwych jak brazylijska depilacja bikini.

Zarezerwuj termin!