Laser Nannolight

NannoLight™ posiada regulowane chłodzenie naskórka i funkcję schładzania szafirowych filtrów. Ich własna funkcja chłodzenia pozwala operować systemowi bezpiecznie przy większym natężeniu energii. To powoduje znaczne przyspieszenie efektywności zabiegów, pozwala leczyć ciemniejsze typy skóry oraz radykalnie zwiększa komfort pacjenta.

Po uruchomieniu system Sub-Zero całkowicie i precyzyjnie chłodzi szafirowy filtr nawet do minus 5ºC. W efekcie schłodzony filtr schładza naskórek zwiększając komfort pacjenta i zapobiegając uszkodzeniom termicznym okolicznych tkanek. Naukowym podłożem zabiegów NannoLight jest „selektywna fototermoliza”. Ten proces powstaje, kiedy odpowiedni rodzaj światła o odpowiedniej długości fali jest dostarczany do skóry w celu maksymalnej absorbcji przez docelową grupę chromoforów i pozostawienia pozostałej tkanki nietkniętej.


Redukcja owłosienia (fotepilacja)
Wykorzystując precyzyjny zasięg potężnego intensywnego światła impulsowego, NannoLight™ zapewnia optymalną kombinację fal światła i płynności energii. Torebki włosów są namierzane i blokowane, podczas gdy sąsiednie komórki pozostają nietknięte. Ten proces nazywany jest „selektywną fototermolizą”.


Usuwanie trądziku
Unikatową cechą NannoLight™ jest dostarczanie kombinacji niebiesko-zielono-żółto-czerwonych fal światła, niszczących bakterie i jednocześnie redukujących stany zapalne wywoływane przez nie. NannoLight™ dostarcza znakomitych rezultatów i jest dopuszczony do leczenia od delikatnych do średnich stanów zapalnych oraz trądziku krostowatego.

Fotoodmładzanie
Anomalie naczyniowe i zmiany pigmentowe
Pod wpływem działania słońca, procesu starzenia czy intensywnego stylu życia skóra degraduje i pojawiają się widoczne niedoskonałości. NannoLight™ selektywnie uderza w melaninę i poprzez użycie odpowiedniego szafirowego filtra dla danego objawu.
Anomalie naczyniowe objawiają się w wielu formach „Pajączki” (telangiectasia) są najbardziej popularnymi uszkodzeniami naczyń często znajdującymi się na twarzy.
Przebarwienia (zmiany pigmentowe) pojawiają się, gdy w skórze występuje nadmiar melanocytów. Piegi, brązowe plamki i znamiona formują się kiedy ciemny pigment się rozrasta.
Kiedy intensywne fotoimpulsy są selektywnie wchłaniane przez grupę chromoforów, fototermiczny proces, który powstaje, powoduje koagulację melaniny i powoduje, że uszkodzenia zanikają.

 

 

nannolight

Zarezerwuj termin!