Liposculpture

Nowość i wyłączność w Polsce: przełomowa, innowacyjna nieinwazyjna metoda eliminacji tkanki tłuszczowej i redukcji cellulitu! Wszystkie stosowane przez nas zabiegi opierają się na skutecznych, nieinwazyjnych metodach, które w połączeniu z najnowszą technologią i doświadczeniem specjalistów stanowią fantastyczną alternatywę dla skalpela.

Liposculpture jest bardzo skutecznym urządzeniem ultradźwiękowym, które bezinwazyjnie, bezpiecznie i bezboleśnie usuwa tkankę tłuszczową i cellulit, poprawia ogólny wygląd skóry i wspaniale rzeźbi sylwetkę.

Urządzenie opatentowane przez włoskich naukowców i inżynierów, pozwala na selektywną eliminację podskórnych złogów komórek tłuszczowych. Dzięki temu istnieje możliwość modelowania sylwetki bez stosowania zabiegów chirurgicznych i sztucznych materiałów. Stanowi więc prawdziwą alternatywę dla tradycyjnych zabiegów odsysania tłuszczu lub lipolizy iniekcyjnej.

Wszyscy, którzy zmagają się z niechcianą tkanką tłuszczową, mogą teraz liczyć na nieinwazyjną, pewną i efektywną metodą ultradźwiękową, która zapoczątkowała nową erę w medycynie estetycznej. Nie musisz już obawiać się bólu czy pooperacyjnych komplikacji – Liposculpture, polecany zarówno kobietom, jak i mężczyznom, działa niezawodnie i bezboleśnie.

Zalety:

Zabieg polecany do:

Efekty:

Jak to działa?

Niesłyszalne dla ludzkiego ucha ultradźwięki składają się z akustycznych wibracji o częstotliwości wyższej niż 20 KHz. Są one rozprowadzane jako skompresowane – nieskompresowane fale.

Kawitacja to proces polegający na tworzeniu przestrzeni w płynie międzykomórkowym. Pod wpływem procesów chemicznych trójglicerydy (kwasy tłuszczowe) znajdujące się w komórkach tłuszczowych są uwalniane, przejęte przez system limfatyczny, wdrożone do systemu krążenia, a następnie zmetabolizowane.

W zależności od partii ciała, zawartości płynów w komórce i masy tłuszczowej zabieg powinien zostać powtórzony od 2 do 12 razy. Dla osiągnięcia najlepszych rezultatów, przez 3 – 4 dni przed zabiegiem powinno się wypijać dziennie od 2,5 do 3 litrów wody. W ten sposób zwiększy się zawartość płynu w komórkach, co wspomoże proces kawitacji, a co za tym idzie – redukcję tkanki tłuszczowej.

Już po zastosowaniu pierwszego zabiegu pochodzące z implodujących komórek tłuszczowych trójglicerydy w ciągu 24 godzin zostają częściowo zmetabolizowane przez organizm i wydalone przez układ moczowy. Duża ich część wędruje jeszcze w ciele w postaci lipoprotein. Aby uniknąć procesu ponownego ich odłożenia się w postaci tkanki tłuszczowej, w dniu zabiegu pacjent powinien przynajmniej przez kilka minut poruszać się ( np. wchodzić po schodach, wykonywać skłony i przysiady)

Należy pamiętać, że stuprocentowa redukcja tkanki tłuszczowej jest fizjologicznie niemożliwa, byłaby szkodliwa dla zdrowia. Należy być świadomym również tego, że niezrównoważona dieta, brak ruchu i niewystarczająca ilość przyjmowanych płynów mogą powodować ponowne tworzenie się komórek tłuszczowych.

Obszary, które można poddawać zabiegom Liposculpture:

Obszary, których nie można poddawać zabiegom Liposculpture:

Przeciwskazania:

Certyfikaty:


Zarezerwuj termin!