Spider Vein Remover

Spider Vein Remover to zabieg mający na celu eliminację pajączków za pomocą podczerwieni. Jest to najprostsza droga do uzyskania perfekcyjnego wyglądu Twoich nóg. Przekonaj się sama o spektakularnym sukcesie prostego i delikatnego leczenia przy pomocy Spider Vein Remover.

Spider Vein Remover został stworzony specjalnie do bezinwazyjnej, bezpiecznej i trwałej eliminacji pajączków. Zabieg wykorzystujący podczerwień wzmacnia słabe naczynka oraz zamyka te o porowatych ściankach.

Leczenie bądź usuwanie pajączków ma miejsce dzięki koagulacji za pomocą podczerwieni. Koagulacja oznacza krzepnięcie białka. Korzystanie z podczerwieni zapewnia maksymalną kompatybilność i ochronę skóry. Podczerwień gwarantuje znacznie głębszą penetrację niż pozostałe rodzaje światła. Do tego przy zabiegu z wykorzystaniem Spider Vein Remover od Derma Concept generowana jest znacznie mniejsza ilość ciepła niż przy użyciu innych metod, a to zapewnia delikatne i przyjemne usuwanie pajączków.

Zalety metody Spider Vein Remover:

Efekty:

Mimo że pajączki to problem kosmetyczny, który dotyczy 65% kobiet i aż 25% mężczyzn, to nie należy go bagatelizować. Są to małe, widoczne przez skórę, nieestetyczne żyłki. Przyczyną problemu jest osłabienie ścianek naczynek krwionośny, przez co tracą one swą elastyczność i rozszerzają się na stałe. Chociaż same w sobie nie są chorobą, to jednak można uznać je za przestrogę przed późniejszym wystąpieniem żylaków. Dlatego pajączków nie powinno się bagatelizować.

Przeciwwskazania:

Po zabiegu:

Ceryfikaty:


Zarezerwuj termin!