Pedicure

Profesjonalny pedicure to nie tylko ładny wygląd stóp.
Zadbane stopy to ważny czynnik mający bezpośredni wpływ na nasze zdrowie.
Z tego powodu zachowanie stóp w dobrej kondycji warto powierzyć specjalistom.

Pedicure z malowaniem lub bez

Paznokcie to ważny element wyglądu stóp. Ogromny wpływ na ich kondycję ma styl życia jaki prowadzimy, dieta oraz czynniki zewnętrzne. Niewątpliwie najlepszym sposobem na piękne paznokcie jest odpowiednia pielęgnacja, która wzmocni, uelastyczni i pozwoli na prawidłowy wzrost płytki paznokciowej. Wykorzystując nowoczesne materiały wygładzamy i wzmacniamy płytkę paznokcia oraz korygujemy jej kształt.

Pedicure french

Tak jak dbasz o paznokcie u rąk, tak też powinnaś zadbać o te, które masz u stóp. Zwłaszcza latem, gdy klapki, sandałki i japonki całkowicie je odkrywają. Pedicure French przeprowadzany jest na takiej samej zasadzie, jak manicure french.

Na tak odpowiednio opiłowaną płytkę paznokci kładziemy kosmetyk podstawowy, czyli lakier- bazę. Baza pod lakier jest zazwyczaj w kolorze naturalnym, przezroczystym. Następnie przystępujemy do nadania ostatecznego rysu paznokciom, czyli malujemy ich końcówki lakierem w kolorze białym.

Następnie całość, gdy lakier już wyschnie, pokrywamy lakierem do paznokci w kolorze beżu, albo różu. Całość utrwalamy specjalistycznym preparatem, który poprawi trwałość tak wykonanego pedicure paznokci.

Pedicure Japoński

Pedicure Japoński to całkowita nowość na polskim rynku kosmetycznym. Zabieg ten polega na wcieraniu energicznymi ruchami pasty w naturalną płytkę paznokciową oraz naniesieniu na nią warstwy pudru. Średnio co dwa - trzy tygodnie należy przeprowadzić uzupełnienie.

Pedicure Japoński wzmacnia naturalne paznokcie nadając im połysk różowej perły. Nadaje paznokciom blask, a także zasila je w składniki naturalne (m.in. witaminy A + E), keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z morza japońskiego. Ten unikatowy pedicure zalecany jest na paznokcie kruche, łamliwe i rozdwajające się.

Pedicure hybrydowy

Chcąc mieć ładne, zadbane paznokcie i cieszyć się  trwałym kolorem przez naprawdę długi czas, warto skorzystać z możliwości jakie daje nam stylizacja hybrydowa. Hybryda to żel połączony z lakierem do paznokci. Zabieg hybrydowy składa się z klasycznego opracowania paznokci i podeszwy stóp tak jak przy klasycznym pedicure a następnie aplikacji lakieru, który utrwala się pod lampą led.

Lakier hybrydowy utrzymuje się nawet kilka tygodni. To wygoda i komfort na co dzień i na wakacje.

Zarezerwuj termin!