Endermologie LPG

Endermologia to ekskluzywna technika stymulacji komórkowej, wykorzystywana
przy zabiegach, które oddziałują na tkankę łączną. 

Zabiegi są w 100% naturalne i stosowane do pielęgnacji urody i terapii. Endermologia jest wypróbowanym sposobem na zredukowanie cellulitu i wymodelowanie sylwetki. Można ją stosować na całym ciele lub na jego poszczególnych partiach, np. udach, pośladkach, czy brzuchu. Mechaniczny masaż wykonywany jest przy pomocy wyposażonej w elektronicznie sterowane rolki głowicy, która wytwarza podciśnienie. Poruszanie nią po skórze powoduje, że powstaje fałdka, która jest zwijana i rozwijana przez poruszające się w różnych kierunkach i z różnymi prędkościami rolki. Zaletą masażu podciśnieniowego jest wzmocnienie tkanki łącznej i stymulowanie do szybszego usuwania ubocznych produktów przemiany materii i toksyn. W efekcie ciało jest wymasowane i wydrenowane.

Endermologia jest skuteczna w walce z nowopowstałymi rozstępami, stymuluje bowiem fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny. Efektywność zabiegów zauważalna jest po pierwszych zabiegach, a dalsze efekty
potęgują się wraz z kolejnymi zabiegami w serii. Endermologię wykonuje się w specjalnym jednoczęściowym kostiumie, który zapobiega szczypaniu skóry oraz zaciąganiu włosów.

Wskazania do endermologii:

Zalecana ilość zabiegów to 15-20 zabiegów, jednak ich ilość i częstotliwość ustalana jest indywidualnie. Na kilka dni przed planowanym wykonaniem zabiegu endermologii zaleca się zwiększenie ilości przyjmowanych płynów. Po zabiegu natomiast należy wypijać co najmniej 2 litry płynów dziennie, a dla spotęgowania efektów zalecane jest prowadzenie aktywnego trybu życia i stosowanie diety ubogiej w tłuszcze.

Zarezerwuj termin - Targówek Zarezerwuj termin - Janki