Spring Mezoporacja

Altenatywa dla mezoterapii bezigłowej. Podczas zabiegu wtłaczaony jest wybrany koktajl(w zależności od rodzaju skóry) o pojemności 70ml. Zabieg nie pozostawia śladów i blizn.

Chcesz szybko i efektywnie odmłodzić skórę oraz zredukować tkankę tłuszczową, przy okazji pozbywając się także cellulitu? Wybierz jedyną alternatywę dla mezoterapii igłowej, która dzięki użyciu fali elektromagnetycznej dociera do wnętrza skóry, dając wymierne rezultaty w postaci odmłodzonej, nawilżonej skóry oraz likwidacji skórki pomarańczowej.

Elektroporacja (mezoterapia)

KrioElektroforeza

Innowacyjna technologia łącząca dyfuzję, elektroforezę i elektroosmozę w celu transdermalnego dostarczania substancji w głąb skóry. Leki przenikają do skóry w stanie zamrożonym bez utleniania za pomocą specjalnie modulowanego impulsowego prądu elektrycznego. Silne chłodzenie (-15°C) z tworzeniem elektroporacji koi i przynosi ulgę w bólu po RF, IPL, laserze i minimalizuje rumień.

KrioLift

Terapia zimnem wpływa bezpośrednio na stan skóry. Wywołuje efekt obkurczenia naczyń, poprawę mikrokrążenia i dotlenienia skóry. Doskonała metoda ujędrniania zwiotczałej, wrażliwej i zmęczonej skóry powodująca wzrost jej napięcia i sprężystości. Widoczne efekty terapeutyczne w przypadku skór: naczynkowych, trądzikowych w tym z trądzikiem różowatym oraz skłonnych do podrażnień. Wysoka skuteczność zabiegu ujędrniania i liftingu biustu i brzucha szczególnie: po porodach i dużej utracie wagi ciała. 

KrioLipoliza

Innowacyjna technologia w dziedzinie odchudzania. Oddziaływanie niskiej temperatury na komórki tłuszczowe. Etapy: wymrażanie komórek tłuszczowych, obumieranie i wydalanie za pomocą układu limfatycznego. Chłodzenie powoduje krystalizację komórek tłuszczowych. Zabieg nie wpływa negatywnie na inne tkanki. Po zabiegu widać duży spadek liczebności komórek tłuszczowych.

Połączone działanie 3 technologii w celu transdermalnego dostarczenia aktywnych substancji.

Aplikator ze specjalną końcówką zwiększa przenikalność struktury skóry i zmienia układ błony komórkowej tworząc nowe ścieżki do transdermalnego dostarczania substancji.

Podczas, gdy przenikalność skóry ulega ogromnej poprawie dzięki elektroporacji, substancje terapeutyczne są wprowadzane do leczonego obszaru umożliwiając dostarczenie dużych ilości produktu głęboko na kontrolowany poziom głębokości. 

Aplikator do krio-elektroporacji dłużej utrzymuje ścieżki wodne za pomocą silnego chłodzenia, minimalizując jednocześnie utlenianie substancji terapeutycznych.

Zabiegi i terapie:

Twarz:

Ciało:

W odnowie biologicznej i kosmetologii dodatkowo:

APLIKACJE PRZY STOSOWANIU W LECZENIU:

Zarezerwuj termin!