Masaż modelujący

Masaż modelujący doskonale wpływa na poprawę jedrności skóry. Zadaniem tego rodzaju masażu jest rozbicie podskórnej tkanki tłuszczowej, usunięcie toksyn z organizmu, polepszenie ukrwienia skóry i mięśni, przez co przyspiesza się przemianę materii. 

Redukuje cellulit, poprawia jędrność i elastyczność skóry. Polega on na intensywnym modelowaniu w okolicach ud, pośladków i brzucha. Pomaga przy odprowadzeniu toksyn  i płynów ustrojowych z organizmu. 

Masaż ten wykonywany jest w oparciu o całościowy masaż leczniczy, łącząc w sobie techniki masażu klasycznego i technik łącznotkanowych. Dzięki mocnemu ugniataniu, uciskaniu i oklepywaniu ciała można wymodelować i wyszczuplić sylwetkę a także zredukować cellulit.

Masaż modelujący polecany jest szczególnie osobom, które chcą zlikwidować tkankę tłuszczową w okolicy pośladków, bioder i ud.

Jedną z form masażu modelującego jest masaż bańką chińską.

Masaż antycellulitowy bańką chińską

Przed przystąpieniem do zabiegu należy wykluczyć ewentualne przeciwwskazania, takie jak zaburzenia krzepliwości krwi, pękające naczynka, świeże urazy, przerwanie ciągłości skóry, choroba nowotworowa, żylaki. Bańka chińska wytwarza podciśnienie, które powoduje zassanie tkanek podskórnych oraz skóry znajdującej się pod bańką co skutkuje intensywnym przekrwieniem oraz ewidentną poprawą stanu mało elastycznej skóry. Zabieg ten pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się z organizmu zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn. Przyspiesza przemianę materii i powoduje redukcję cellulitu.

Zarezerwuj termin!