Gravitan Clinics - Janki

Zapraszamy do Beauty Clinic w Parku Handlowym Janki, usytuowanym przy Al. Krakowskiej, co zapewnia łatwy i szybki dojazd zarówno z Warszawy, jak i z Piastowa czy Pruszkowa. Nasza klinika to wyjątkowe miejsce, w którym odzyskasz młodość, zdrowie i świetne samopoczucie.

Młodość to nie tylko piękny wygląd – to także dobre samopoczucie, zdrowie i pełnia sił witalnych.
Niestety z wiekiem, a także za sprawą czynników zewnętrznych i środowiska, w którym żyjemy, spada poziom energii, pogarsza się cera, pojawiają się zmarszczki i ogólne problemy ze skórą.
Na szczęście jest miejsce, w którym czas nie ma znaczenia, a najlepsi specjaliści z pomocą nowoczesnych technologii, dbają o piękny wygląd i dobry nastrój - Beauty Clinics.

Oferta

Nasza kompleksowa oferta obejmuje zabiegi z zakresu profesjonalnej kosmetyki twarzy i ciała, zabiegi Anti-Aging, masaże, konsultacje i diagnostykę skóry. Nie ma problemu kosmetycznego, z którym nie poradziłyby sobie nasze wyspecjalizowane kosmetyczki i zaawansowane urządzenia.

Bezpieczeństwo

Naszą klinikę cechuje pełen profesjonalizm. Wysoko wykwalifikowany personel dba o to, aby każdy zabieg wykonany z użyciem specjalistycznego sprzętu był w 100% bezpieczny dla pacjenta.

Produkty

W klinice oferujemy zabiegi pielęgnacyjne będące połączeniem specjalistycznej wiedzy, skutecznych, najwyższej klasy szwajcarskich preparatów marki i niezwykle precyzyjnych technik masażu.

Wykorzystujemy tylko preparaty firm, które posiadają  ogromną wiedzę o sposobach walki ze starzeniem się skóry i w 100% wykorzystują ją do tworzenia najlepszych kosmetyków.

Wyjątkowe miejsce

Beauty Clinic to miejsce, w którym kompleksowo dbamy o ciało i o ducha.
Dlatego stworzyliśmy w nim wyjątkową atmosferę sprzyjającą głębokiemu relaksowi i odpoczynkowi. Nowoczesne, przytulne wnętrza, relaksujące oświetlenie oraz zmysłowy zapach sprawiają, że klienci czują się u nas naprawdę komfortowo.